+9 0236 302 20 10-15 | info@isteguvenlik.com

Varil Yönetim Sistemi

Justrite Varil İstasyonu

EcoPolyBlend™ Varil Yönetim Sistemi varilleri maksimum etkinlikte , üretkenlikte ve ekonomik şekilde depolamayı sağlar. Alandan tasarruf eden istiflemeye uygun tasarımı 1 B VE 1 C sınıfına dahil yanıcı ve tehlikeli sıvıların 110 ve/veya 200 litrelik 4 varil şeklinde depolanabilmesine olanak verir. %100 geri dönüşümlü kalıplanmış polietilen yapısı maksimum kimyasal direnç göstererek aşındırma , bozulma , akıntılarıları engeller ; bu yüzden çok uzun süre kullanılabilir. Varil içi kalıplanmış kilit yatakları varili yerinde tutar. Bu sistem üç bölümden oluşur : Taban modülü, gövde modülü ve dağıtım rafı.

Taban Modülüsistem parçalarının kilit noktasını oluşturur. Tasarımı , 1388 kg toplam yük taşımalı iki varili tutmaya elverişlidir. Taban boşken, forklift yatakları sayesinde tesis içi taşınabilirliğini kolaylaştırır. Sistemin 250 litrelik seyredilebilir atık dökülme haznesi taban modulde yer almaktadır. Taşmalar veya tehlikeli kimyasalların az bir şekilde damlamaları kolayca fark edilebilir , geniş ve açık tasarımı ile hızlı ve kolay temizlenebilir.

Gövde Modülütoplam ağırlığı 680 olan iki ek varili tutarak sistem kapasitesini ikiye katlar. Hem 110 hem de 200 litrelik variller depolarken küçük variller gövde modülünde üste yerleştirilmelidir. Dağıtım Rafı 27 kg yük kapasitesine sahiptir ve yüksek seviyelerden dağıtım yaparken gövde rafına güvenli olması için

takılır.